Dżudocy z całego świata powalczą na warszawskim Torwarze

Prawie 500 zawodniczek i zawodników wystartuje w sobotę i niedzielę w turnieju European Open zaliczanym do Pucharu Świata. Polacy będą rywalizować o punkty rankingowe.

Walka Fury - Usyk. Czekając na cud i szczęście

Zamiast wspaniałej walki, o której mówi cały świat, mamy kolejne rozczarowanie. Kontuzja Tysona Fury na ostatniej prostej przygotowań do starcia z Ołeksandrem Usykiem znów każe uzbroić się w cierpliwość. Do 18 maja, to nowa data. Oby szczęśliwa.

Coraz więcej kobiet w ringu

Złotego medalu zdobytego w Rio broni w Tokio tylko Szachobidin Zoirow z Uzbekistanu. Ale świetnych pięściarzy w olimpijskim turnieju nie brakuje.

Kręta droga do Tokio

Bokserów nie zabraknie na najbliższych igrzyskach, ale wciąż jest wiele niejasności związanych z ich olimpijskim startem.

Joshua kontra Powietkin: Większy wygrywa, ale też głośniej upada

Sobotnią walkę Anthony'ego Joshuy z Aleksandrem Powietkinem w Londynie obejrzy na Wembley 90 tysięcy ludzi.

Boks zniknie z programu igrzysk olimpijskich?

Międzynarodowy Komitet Olimpijski ostrzegł władze Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu Amatorskiego (AIBA), że z programu igrzysk olimpijskich w Tokio może zniknąć boks.

Bokserska walka dekady: Anthony Joshua kontra Władymir Kliczko

Władymir Kliczko i Anthony Joshua. Były i aktualny mistrz świata wagi ciężkiej. Ukrainiec już zbliża się do mety, Anglik dopiero się rozpędza, chce być pierwszym bokserem miliarderem. Walczą ze sobą w sobotę w Londynie.