Król wraca do domu. Jeden z najlepszych polskich siatkarzy zagra w ZAKSIE

Bartosz Kurek znów zagra w Polsce, atakujący ma podpisać kontrakt z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. To jeden z największych powrotów w dziejach PlusLigi.

Zmiana trenera nie pomogła. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wciąż w głębokim kryzysie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, czyli zwycięzca trzech ostatnich edycji Ligi Mistrzów, przeżywa trudne chwile, a kibice drżą o udział zespołu w fazie play-off rozgrywek PlusLigi.

Liga Mistrzów. Jastrzębski Węgiel zaczyna walkę o półfinał

Jastrzębski Węgiel w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z naszpikowaną znakomitymi zawodnikami włoską Piacenzą. Pierwszy mecz w środę o 20.30 na wyjeździe.

45-latek bohaterem meczu PlusLigi. Jarosław Macionczyk mistrzom nie mógł odmówić

45-letni Jarosław Macionczyk wrócił na najwyższy poziom rozgrywkowy i nie tylko został najstarszym siatkarzem w historii PlusLigi, ale od razu zdobył tytuł MVP spotkania.

PlusLiga: Zbroją się wszyscy

Sezon trwa w najlepsze, a na rynku transferowym jest bardzo gorąco. Z Kędzierzyna-Koźla odejdzie Aleksander Śliwka, ale do Polski może wróci Michał Kubiak.

Norbert Huber bije rekordy. Jastrzębski Węgiel może go stracić

Norbert Huber rozgrywa świetny sezon i pojawiają się wątpliwości, czy w kolejnym wciąż będzie bronił barw Jastrzębskiego Węgla.

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle awansowali do fazy play off Ligi Mistrzów

Trzykrotni zwycięzcy Ligi Mistrzów po zaciętym meczu pokonali 3:2 Knack Reselare i awansowali do fazy play off Ligi Mistrzów.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Niewiarygodna kumulacja pecha

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Na polską drużynę spadły w tym sezonie wszystkie możliwe plagi. Kłopoty ma też Asseco Resovia.

Iga Świątek ponownie wygrała plebiscyt na Sportowca Roku

Iga Świątek została ogłoszona Sportowcem Roku podczas Gali Mistrzów Sportu wieńczącej 89. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Polski 2023 Roku.

Wieczny głód sukcesu. Jastrzębski Węgiel chce wygrać wszystko

Jastrzębski Węgiel ma za sobą bardzo udany rok, ale władze klubu chcą więcej. Plany na nadchodzące miesiące są bardzo ambitne.

Wszystkie nieszczęścia spadły na ZAKSĘ

Klub z Kędzierzyna-Koźla ma w tym sezonie ogromnego pecha. Kolejni zawodnicy doznają kontuzji, a drużyna przegrywa i spada coraz niżej w tabeli. W tej kolejce uległa Projektowi Warszawa 1:3. Teraz przez kilka tygodni będzie pauzował Aleksander Śliwka.

Zdrowie najważniejsze. PlusLigę czeka reforma. Nie wszyscy są zadowoleni

Po zmniejszeniu PlusLigi siatkarze będą mieli trochę więcej czasu na odpoczynek.

Klamka zapadła. Będzie rewolucja pod siatką

Prezesi klubów zdecydowali, że od 2025 roku w PlusLidze zagra tylko 14 zespołów. To odpowiedź na apele zawodników, którzy od dawna skarżą się na nadmiar meczów. Wielu zapłaciło za przeciążenie kontuzjami.

Wraca siatkarska Liga Mistrzów. Długa ławka będzie w cenie

Startuje nowy sezon najważniejszych rozgrywek – z trzema polskimi klubami oraz nadzieją na to, że przynajmniej jeden z nich dotrze do finału.

Maria Stenzel: Taki trening to inna bajka

Libero reprezentacji Polski Maria Stenzel mówi „Rz” o rozwoju siatkarskiej Tauron Ligi, wyjeździe za granicę oraz igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Startuje PlusLiga. Sebastian Świderski: Kluby dostały paliwo

- Przygotowania do igrzysk dawno się już zaczęły - mówi "Rz" prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS) Sebastian Świderski i obiecuje atrakcyjny sezon bogatej gwiazdami PlusLigi, która właśnie zaczyna nowy sezon.

Rusza nowy sezon PlusLigi. Trudne życie gwiazd

Startuje nowy sezon PlusLigi. Faworyci są powszechnie znani, ale przynajmniej na początku rozgrywek nie powinno zabraknąć niespodzianek.

Polak bohaterem Niemiec. Michał Winiarski: Zapewniliśmy przyszłość siatkówce

- Zapewniliśmy przyszłość niemieckiej siatkówce. Ten sukces to dla mnie nowy impuls to pracy - mówi trener reprezentacji Niemiec i Aluronu CMC Warta Zawiercie Michał Winiarski.