Mistrz Polski w areszcie. Jest oskarżony o gwałt

Mistrz Europy Benoit Kounkoud został zatrzymany w nocy podczas zabawy w klubie nocnym na Polach Elizejskich

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Polacy pokonali Wyspy Owcze, ale to koniec

Polacy w swoim ostatnim meczu mistrzostw Europy w piłce ręcznej pokonali Wyspy Owcze 32:28, ale wygrali tylko uśmiech. Brak awansu do fazy zasadniczej to porażka, która jest ceną za reset, jaki wprowadził w reprezentacji selekcjoner Marcin Lijewski.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Wyspy Owcze budzą respekt

Polacy przegrali dwa pierwsze mecze mistrzostw Europy i wracają do domu. Zmieniają się selekcjonerzy, a drużyna wciąż stoi w miejscu.

Kompromitacja Polaków na mistrzostwach Europy. Czas wracać do domu

Nasi piłkarze ręczni wysoko przegrali z Norwegami oraz Słoweńcami i pozostał im już tylko mecz o honor

Falstart Polaków. Klęska na początek mistrzostw Europy

Polacy przegrali z Norwegami 21:32 i choć turniej dopiero się zaczyna, to sytuacja jest już podbramkowa

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Szeryf obiecuje radość

Polacy zaczynają mistrzostwa Europy, to ostatnia szansa na igrzyska. Drużyna znów jest w budowie, ale zawodnicy nie chcą kolejnych pięknych porażek.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Kamil Syprzak: Młodszym zawsze służę pomocą

Obrotowy reprezentacji Polski i Paris Saint-Germain Kamil Syprzak mówi „Rz” o celach na mistrzostwa Europy, odmłodzeniu drużyny oraz roli lidera kadry.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Marcin Lijewski: Wymagam agresji, wiary i walki

Selekcjoner Marcin Lijewski mówi „Rz” o startujących w środę mistrzostwach Europy i pokoleniu, które przejmuje władzę w polskiej piłce ręcznej.

Kontrakt dekady. Tałant Dujszebajew buduje w Kielcach potęgę

Industria Kielce to dziś jeden z najważniejszych klubów na mapie europejskiej piłki ręcznej. Jednym z twórców sukcesów jest Tałant Dujszebajew, który pracuje w Kielcach od dziesięciu lat.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Michał Daszek: Jest na kim budować drużynę

Reprezentant Polski Michał Daszek mówi "Rzeczpospolitej" o przebudowie drużyny narodowej, problemach wśród rozgrywających oraz szansach naszej drużyny podczas mistrzostw Europy, które zaczynamy 11 stycznia meczem z Norwegami.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Bartłomiej Bis: Kości będą trzeszczały

- Nikt na mistrzostwach Europy nie będzie nikogo głaskał po głowie. Kości zatrzeszczą w każdym meczu - zapowiada w rozmowie „Rz” obrotowy reprezentacji Polski w piłce ręcznej Bartłomiej Bis.

Polacy na ostatniej prostej przed imprezą roku, ale zagrają bez gwiazdy

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej 11 stycznia rozpocznie mistrzostwa Europy, czyli najważniejszą imprezę sezonu i ostatnią szansę, aby przedłużyć nadzieje na igrzyska w Paryżu. Drużyna ma jednak problem, bo kontuzjowany jest Arkadiusz Moryto.

Drużyna w budowie. Czy piłkarze ręczni zagrają na igrzyskach w Paryżu

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej znów jest w budowie i wyjście z grupy na mistrzostwach Europy będzie sukcesem, choć to ostatnia szansa, żeby przedłużyć nadzieje na igrzyska w Paryżu.

Industria Kielce rośnie w siłę. Reprezentant Węgier zagra w Polsce

Dominik Mathe podpisał kontrakt z Industrią Kielce. Reprezentant Węgier w piłce ręcznej zostanie zawodnikiem mistrzów Polski w lipcu przyszłego roku.

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Kolejka porażka Polek, trener pod pręgierzem

Polki przegrały z Rumunią 26:27, więc zajmą 16. miejsce na mistrzostwach świata w piłce ręcznej i nie pojadą na igrzyska olimpijskie do Paryża. Pracę może stracić selekcjoner Arne Senstad.

MŚ w piłce ręcznej. Polki nie zagrają w ćwierćfinale

Kobieca reprezentacja Polski przegrała w Herning z Danią 22:32 (12:15) mecz grupowy podczas drugiej fazy mistrzostw świata. Porażka oznacza, że awansu do ćwierćfinału nie będzie.

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej: Sensacyjna porażka faworytek pomoże Polkom

Polska pokonała Serbię (22:21), a Dania przegrała z Japonią (26:27) - i są to wyniki, które szerzej uchylają naszej reprezentacji drzwi do ćwierćfinału mistrzostw świata w piłce ręcznej oraz turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk w Paryżu.

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Wraca nadzieja, Polki wyszarpały zwycięstwo

Polki wygrały z Serbkami w pierwszym meczu fazy zasadniczej mistrzostw świata w piłce ręcznej 22:21 i wciąż są w grze o awans do ćwierćfinału, choć zwycięstwo okupiły na boisku cierpieniem.