Himalaizm: Góry budzą egoizm
Polska żyje wyprawą na K2. 64 lata temu żyli nią Włosi i też były kłótnie, podrażnione ambicje wybitnych wspinaczy i żal trwający do dziś.
Denis Urubko opuści bazę w środę
Himalaista Denis Urubko, który w sobotę podjął samodzielną, niekonsultowaną z kierownictwem wyprawy na K2 próbę zdobycia szczytu zimą, opuści bazę ekipy bi...
Denis Urubko wraca do domu
Polska Zimowa Wyprawa na K2 ma problem: jej as Denis Urubko po nieudanym samowolnym ataku na szczyt wraca do domu. Koledzy nie rezygnują.