Wszystko robi szybciej. Sylwetka Kyliana Mbappe

Kylian Mbappe był już mistrzem świata, teraz został królem strzelców mundialu w Katarze, zdobywając w finale hat tricka. Francja finał ten przegrała, ale on potwierdził, że już dziś jest obok Lionela Messiego największą gwiazdą futbolu.

Influencer świętował na murawie po zwycięstwie Argentyny. FIFA prowadzi dochodzenie

FIFA sprawdza, w jaki sposób szef kuchni celebrytów Salt Bae i kilka innych osób dostało się na murawę stadionu po zakończeniu finału mundialu w Katarze.

Messi wskrzesza przeszłość. Przed Argentyną otwiera się szansa na lepsze jutro

Wielki tłum witał piłkarzy Argentyny w alei 9 lipca w Buenos Aires, gdzie wspaniałe budynki przypominają, że 100 lat temu to była stolica jednego z najbogatszych krajów świata.

Sondaż: Wyborcy PiS chcą, by Michniewicz pozostał na stanowisku

Zwolennicy koalicji rządzącej poszukują powodów do zadowolenia i oczekują sukcesów naszego kraju. Dlatego skłonni są pozytywnie oceniać selekcjonera.

Hubert Kostka: Idźmy argentyńską drogą

Rozmowa z Hubertem Kostką, złotym medalistą olimpijskim z 1972 roku, wybitnym bramkarzem i trenerem, 11-krotnym mistrzem Polski jako zawodnik oraz szkoleniowiec

Szymon Marciniak: Z dżungli na salony

Szymon Marciniak chciał zostać piłkarzem i pewnie jak każdy chłopak śnił o finale mundialu. Marzenie spełnił jako sędzia. I wypadł w niedzielę nie gorzej niż bohaterowie wieczoru - Leo Messi i Kylian Mbappe.

Stefan Szczepłek o finale mundialu: Tylko w piłce takie rzeczy

Argentyna i Francja rozegrały jeden z najpiękniejszych finałów. Nie zawsze tak bywało, ale przynajmniej o kilku warto pamiętać, bo miały swoich bohaterów, takich jak w niedzielę Leo Messi i Kylian Mbappe.

Mundial w Katarze. „Messi i Marciniak mistrzami świata”

„Spędziłem w Katarze ponad miesiąc, relacjonując mundial, nie tylko ten na boiskach. I właściwie do dziś nie wiem, co było prawdą, a co fikcją” – mówi Kamil Kołsut w rozmowie z Cezarym Szymankiem.

Mundial w Katarze: Wszystkie mecze, składy, strzelcy bramek

Mundial w Katarze rozpoczął się 20 listopada. Finał zostanie rozegrany 18 grudnia.

Komu na mundialu kibicowali Rosjanie? Wyniki sondażu

24 proc. Rosjan spośród tych, którzy śledzili mundial w Katarze, kibicowało Argentyńczykom, którzy zdobyli mistrzostwo świata - wynika z badania przeprowadzonego przez Wszechrosyjskie Centrum Badania Opinii Publicznej (WCIOM).

Na mundialu w Katarze rozegrano 64 mecze. Spotkanie Polaków uznano za najgorsze

Dziennikarze portalu The Atlantic stworzyli ranking wszystkich spotkań, które rozegrano na mistrzostwach świata w w Katarze. Za najciekawszy uznano finałowy mecz Argentyna - Francja. Najsłabszy był mecz Polska - Meksyk.

Wybrano najgorszą jedenastkę mundialu w Katarze. Trzech Polaków w składzie

Dziennikarze francuskiego "L'Equipe" wybrali najgorszą jedenastkę zakończonego mundialu w Katarze. W składzie znalazło się trzech Polaków. To najliczniejsza grupa spośród wszystkich uczestników turnieju.

Francuzi wściekli po finale mundialu. Szymon Marciniak pod ostrzałem

Szymon Marciniak był jednym z bohaterów finału mistrzostw świata. Polak zebrał bardzo dobre recenzje, ale Francuzi miotają w niego gromy. - Wolałbym, żebyście nie pytali mnie o sędziego. Muszę uważać na słowa - mówi trener Didier Deschamps.

Dlaczego Emir Kataru założył Messiemu arabski płaszcz?

Czarna szata, którą emir Kataru założył Messiemu przed odebraniem przez Argentyńczyka Pucharu Świata, po finale mundialu to biszt - tradycyjny element arabskiej garderoby, rodzaj płaszcza noszony na specjalne okazje.

Mirosław Żukowski: Katar może wszystko

Mundial kończy się w momencie, gdy dostajemy dowody, że korupcyjne działania Kataru nie dotyczyły tylko ludzi futbolu, po których uczciwości od dawna nikt się nie spodziewa.

Mbappe zapisuje się w historii mundiali

Kylian Mbappe nie cieszył się w niedzielę ze zdobycia drugiego w karierze mistrzostwa świata, ale mimo to zapisał się w historii mundialu swoimi osiągnięciami w Katarze.

Po finale Argentyna-Francja Dariusz Szpakowski pożegnał się z mundialami. "Przepraszam za potknięcia"

- Dziękuję państwu za dwanaście finałów mistrzostw świata - powiedział po zakończeniu mundialu w Katarze Dariusz Szpakowski. Słynny komentator zadeklarował, że choć były to jego ostatnie mistrzostwa świata, to nie zamierza jeszcze odkładać mikrofonu.

Stefan Szczepłek: Koronacja Messiego

Fantastyczny finał był godny całego turnieju. Messi i Mbappe pokazali, dlaczego są najlepszymi piłkarzami świata.