Premier League wróciła: Hit dla Manchesteru City

Manchester City wygrał z Arsenalem Londyn 3:0 w meczu 28. kolejki Premier League - czytamy w Onecie. Angielska ekstraklasa 18 czerwca wznowiła rozgrywki przerwane w marcu z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Aktualizacja: 18.06.2020 05:42 Publikacja: 18.06.2020 05:32

W pierwszych 24 minutach gry Arsenal stracił dwóch zawodników podstawowego składu - w ósmej minucie z murawy z kontuzją zszedł Granit Xhaka, a w 24. minucie murawę opuścił kontuzjowany Pablo Mari - relacjonuje Onet.

Mariego zastąpił David Luiz - i nie była to zmiana na lepsze, bo Brazylijczyk miał udział przy dwóch golach dla Manchesteru City. W doliczonym czasie gry w pierwszej połowie po tym jak Luiz skiksował w polu karnym, do piłki dopadł Raheem Sterling i pokonał bramkarza Arsenalu.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa