Serie A: Juventus zanotował najlepszy start w historii

Juventus Turyn wygrywając z Cagliari 3:1 w 11. kolejce Serie A ma na swoim koncie 31 z 33 możliwych do zdobycia w pierwszych meczach sezonu punktów. To najlepszy start "Starej Damy" w historii (wcześniej taki dorobek udało się w 11. kolejkach zdobyć jedynie Romie - w sezonie 2013/2014 i Napoli w sezonie 2017/2018).

Aktualizacja: 04.11.2018 07:20 Publikacja: 04.11.2018 03:37

Sobotnie zwycięstwo z Cagliari sprawiło, że Juventus nadal ma sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli Napoli.

Pierwszego gola dla Juventusu, już w 42 sekundzie spotkania, strzelił Argentyńczyk Paulo Dybala. Wprawdzie Cagliari zdołało wyrównać w 36 minucie, gdy Joao Pedro pokonał Wojciecha Szczęsnego, ale już dwie minuty później Juve znów prowadziło po samobójczym trafieniu Filipa Bradaricia.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?