Aktualizacja: 05.05.2016 22:04 Publikacja: 05.05.2016 19:43
Race na polu karnym Legii podczas finału Pucharu Polski.
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak
W czwartek nad tym, jak osądzić finalistów Pucharu Polski, naradzała się Komisja Dyscyplinarna PZPN. Związek zdecydował się ukarać kluby finansowo. Lech zapłaci 250 tys. zł, a Legia – 100 tys. Ucierpią także kibice. Komisja postanowiła, że domowe mecze Lecha w Pucharze i Superpucharze Polski przez najbliższy rok będą rozgrywane bez udziału publiczności.
Poznaniacy w przyszłym sezonie nie będą mogli też jeździć na pucharowe spotkania wyjazdowe. Fani Lecha otrzymali także zakaz wyjazdów do końca obecnego sezonu ekstraklasy. Dodatkowo kluby będą musiały wyrównać PZPN-owi straty, które ten poniesie w związku z kosztami napraw na Stadionie Narodowym. Wedle umowy to związek zapłaci operatorowi za szkody wyrządzone podczas finału, ale potem zażąda zwrotu pieniędzy od klubów. Jeśli te nie będą chciały zapłacić, odpowiedzą dyscyplinarnie.
Prezes PZPN Cezary Kulesza przecenił szacunek, jakim cieszy się w europejskiej piłce, i przegrał wybory do Komit...
W związku z dużą zmiennością produkcji energii ze źródeł odnawialnych – kluczowa staje się możliwość szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby systemu. Odpowiedzią jest magazynowanie energii w okresach jej nadmiaru i szybkie uwalnianie do sieci, kiedy jej brakuje.
Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (1:0) o Superpuchar Polski przyniósł najniższą frekwencję w dziejach P...
Po zwycięstwie 1:0 nad Atletico Barcelona awansowała do finału Pucharu Króla. Zagra w nim z Realem Madryt. Mecz...
Jagiellonia Białystok po zwycięstwie 1:0 nad Wisłą Kraków zdobyła Superpuchar Polski. Wieczór, który mógł być św...
Transformacja energetyczna. Inwestowanie i operowanie infrastrukturą energetyczną. Strategiczne, ekonomiczne, technologiczne i środowiskowe aspekty transformacji energetycznej w wymiarze lokalnym
2 maja na PGE Narodowym o Puchar Polski powalczą Pogoń Szczecin i Legia Warszawa. Zapowiada się finał pełen emocji.
Warszawski rynek nieruchomości od lat przyciąga inwestorów. Nic dziwnego, stabilne zyski i perspektywy długoterminowego wzrostu wartości są wyjątkowo kuszącą perspektywą. W obliczu inflacji, zmian stóp procentowych i rosnącego popytu na wynajem wiele osób zastanawia się, czy to dobry moment na zakup mieszkania w stolicy. Podpowiemy, co przemawia za inwestycją w warszawskie nieruchomości oraz opiszemy potencjalne ryzyka, które warto wziąć pod uwagę. Zanalizujemy aktualne ceny mieszkań i trendy rynkowe na 2025 rok. Dowiesz się również, gdzie szukać najlepszych ofert.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas