Wygrana z Serbią, Polska w najlepszej szóstce świata

Reprezentacja Polski pewnie wygrała z Serbią 3:0 w ostatnim meczu drugiej fazy mistrzostw świata w siatkówce i awansowała do najlepszej szóstki turnieju. W trzecim secie rywale praktycznie nie istnieli - relacjonuje Onet.pl.

Aktualizacja: 23.09.2018 21:10 Publikacja: 23.09.2018 20:57

Polska, by awansować do czołowej szóstki turnieju musiała wygrać z Serbią, która awansu była już pewna. W naszej drużynie w końcu od początku zagrał Michał Kubiak, który przez ostatnie dni walczył z kłopotami zdrowotnymi.

Biało-czerwoni od początku meczu rzucili się na rywali. Podopieczni Vitala Heynena szczególnie imponowali zagrywką, w czym celował Bartosz Kurek. Dzięki temu Polacy prowadzili na pierwszej przerwie technicznej 8:3, a cały pierwszy set był popisem Polaków, którzy wygrali 25:17.

Siatkówka
Piękny finał wyjątkowego sezonu. Jastrzębski Węgiel może potwierdzić dominację polskich klubów