La Liga: Valencia rozbiła Real Madryt

Real Madryt przegrał z Valencią aż 1:4 w meczu 9. kolejki LaLiga. "Królewskich" aż trzykrotnie skarcił z rzutów karnych Carlos Soler - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 09.11.2020 09:05 Publikacja: 09.11.2020 08:48

Mecz zaczął się dobrze dla Realu - w 23. minucie Karim Benzema pokonał bramkarza gospodarzy - relacjonuje Onet.

Potem jednak strzelała już tylko Valencia. W 29. minucie po zagraniu ręką Lucasa Vazqueza bramkarza Valencii z rzutu karnego po raz pierwszy pokonał Soler. Co ciekawe jego pierwsza próba była nieudana, Soler dobijając strzał trafił w słupek i dopiero Yunus Musah wepchnął piłkę do siatki. Wtedy jednak okazało się, że Musah za wcześnie wpadł w pole karne - jeszcze zanim Soler uderzył z rzutu karnego, więc sędzia nakazał powtórzenie "jedenastki". Druga próba Solera okazała się już bardziej udana - mimo że strzelił w ten sam róg i bramkarz Realu znów był bliski odbicia piłki.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?