Portugalia i Rosja w finale mistrzostw Europy w futsalu

Broniący tytułu Portugalczycy zmierzą się w finale mistrzostw Europy w futsalu z Rosją. Oba półfinałowe spotkania zakończyły się wynikami 3:2.

Publikacja: 04.02.2022 22:20

Zicky Té strzelił dla Portugalii dwie bramki w półfinałowym meczu z Hiszpanią

Pierwsi awans do finału wywalczyli Rosjanie, którzy na prowadzenie w starciu z Ukrainą wyszli już po 76 sekundach spotkania. Na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 2:1, a po półgodzinie gry grupowi rywale reprezentacji Polski jeszcze podwyższyli. Ukraińcy, których awans na ten poziom był pewną niespodzianką, rzucili się do odrabiania strat, ale udało im się to tylko częściowo. Danił Abakszyn w 35. minucie strzelił gola kontaktowego i - jak się okazało - ustalającego wynik.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?