Wiktoria Azarenka odpadła

Po Andżelice Kerber (nr 3) już w pierwszej rundzie odpadła z turnieju kolejna z faworytek - Wiktoria Azarenka (nr 5). Białorusinka wróciła do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i gdy wydawało się, że zaatakuje tenisowy szczyt, kontuzja nogi znów ją powaliła. Azarenka zeszła z kortu w trzecim secie meczu z Włoszką Karin Knapp, przy prowadzeniu rywalki 4:0.

Aktualizacja: 24.05.2016 20:06 Publikacja: 24.05.2016 20:00

Wiktoria Azarenka

W środę Agnieszka Radwańska zagra w drugiej rundzie z Francuzką Caroline Garcia. Będzie to ostatni, czwarty mecz na korcie im. Suzanne Lenglen.

Także w środę rozpoczyna rywalizację debel Marcin Matkowski - Leander Paes (nr 16). Polak i Hindus zagrają z Alekandrem Burym z Białorusi i Denisem Istominem z Kazachstanu.

W Rzymie jak w Madrycie. Będzie kolejny finał Iga Świątek - Aryna Sabalenka
Imponująca Iga Świątek. Zagra w czwartym finale w tym roku
Hubert Hurkacz pokonany w Rzymie. Stracił swój największy atut
Tenisowy turniej w Rzymie. Iga Świątek i Hubert Hurkacz zwyciężają razem
Polska zagra z Hiszpanią. Znamy drabinkę i terminarz Billie Jean King Cup Finals