Liga Mistrzów Borussia odrobiła straty. Osiem bramek w Londynie

Borussia Dortmund pokonała Inter Mediolan 3:2 w meczu 4. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Remisem 4:4 zakończyło się spotkanie Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam.

Aktualizacja: 05.11.2019 23:06 Publikacja: 05.11.2019 22:32

W meczach grupy E Liverpool pokonał KRC Genk 2:1, a Napoli zremisowało z FC Salzburg 1:1.

Całe spotkanie rozegrał Piotr Zieliński, w 73. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik.

Po czterech kolejkach obrońcy tytułu Liverpool ma 9 pkt, drugie w tabeli Napoli ma o jedno oczko mniej.

Niespodziewanie bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Barcelony ze Slavią Praga. W drugim dzisiejszym meczu F Borussia Dortmund pokonał Inter Mediolan 3:2. Do przerwy goście z Mediolanu prowadzili 2:0. W tabeli prowadzi Barcelona, przed Borussią i Interem.

W spotkaniach grupy G Zenit Sankt Petersburg przegrał z RB Lipsk 0:2, a Olympique Lyon pokonał Benficę Lizbona 3:1 (2:0). Liderem tabeli są piłkarze z Lipska, na drugim miejsce ze stratą pięciu punktów jest Zenit, sześc punktów traci Benfica.

Najwięcej bramek oglądali dziś kibice w Londynie. Chelsea Londyn zremisowała z Ajaxem Amsterdam 4:4. Goście spotkanie oglądali w dziewiątkę. W 69. minucie czerwone kartki ujrzeli Daley Blind i Joel Veltman. W drugim meczu Valencia pokonała Lille 4:1.

Po 4. kolejkach grupy H Ajax, Chelsea i Valencia mają po 7 punktów.

Pozostało 83% artykułu
2 / 3
Liga Mistrzów. Jak Borussia Dortmund zagrała na nosie krezusom z Paryża i zadziwiła Europę
PSG rozbiło się o żółty mur. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów
Dawid Szwarga odejdzie z Rakowa. Czy do Częstochowy wróci Marek Papszun?
Manchester United bije niechlubne rekordy. Na Old Trafford może nie być europejskich pucharów