Jakub Moder: cenny punkt był blisko

Zdobycie bramki na Wembley to świetne uczucie, ale mój gol nic nie dał, wracamy bez punktów - opowiadał przed kamerami TVP Sport pomocnik reprezentacji Polski po porażce 1:2 z Anglią.

Aktualizacja: 31.03.2021 23:35 Publikacja: 31.03.2021 23:13

Jakub Moder

Zdobycie bramki na Wembley to świetne uczucie, ale mój gol nic nie dał, wracamy bez punktów. W przerwie skorygowaliśmy kilka rzeczy, w drugiej połowie lepiej wychodziliśmy do pressingu. Anglicy mieli problem, nie grali już tak swobodnie. Ale niestety straciliśmy bramkę po rzucie rożnym i nie starczyło czasu na reakcję.  Niewiele brakowało, byśmy wywieźli cenny punkt. Będziemy to analizować, wyciągniemy wnioski.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?