Lewandowski rozbija Eintracht. Bayern z Superpucharem Niemiec

Bayern Monachium rozbił we Frankfurcie miejscowy Eintracht i wywalczył Superpuchar Niemiec. Hat-tricka w tym meczu ustrzelił Robert Lewandowski.

Aktualizacja: 13.08.2018 05:58 Publikacja: 12.08.2018 22:17

Kapitan reprezentacji Polski pokonywał Frederika Roennowa, bramkarza Eintrachtu, w 21., 26. i 54. minucie. W pierwszej połowie do siatki trafiał po uderzeniach głową, po przerwie lewą nogą podwyższył wynik w sytuacji sam na sam z golkiperem.

Polak grał w tym meczu do 72. minuty, kiedy zmienił go Sandro Wagner. Było wówczas już 4:0 dla Bayernu, ponieważ w 63. minucie kolejną bramkę dla Bawarczyków strzelił wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Kingsley Coman. Wynik ustalił w 85. minucie Thiago Alcantara.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?