Popis bramkarzy w rzutach karnych. Chorwacja w ćwierćfinale!

Po 90 minutach meczu 1/8 finału mundialu Chorwacja remisowała z Danią 1:1. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, mimo że Chorwacja miała szansę na strzelenie gola z rzutu karnego. W rzutach karnych lepsi okazali się Chorwaci, którzy wygrali 3:2.

Aktualizacja: 02.07.2018 06:16 Publikacja: 01.07.2018 20:42

Mecz zaczął się zaskakująco - już w 1 minucie Jonas Knudsen z autu wrzucił piłkę w pole karne, tam doszło do ogromnego zamieszania, w gąszczu nóg piłkę wyłuskał Martin Jorgensen, który uderzył na bramkę. Interweniujący Danijel Subasić zdołał jeszcze trącić futbolówkę, ale ta przy słupku wpadła do siatki.

Pozostało 92% artykułu

Minister sportu Ukrainy: Rosyjscy sportowcy, którzy nie popierają inwazji na Ukrainę, powinni zmienić narodowość