Liga Mistrzów: AS Roma wyeliminowała FC Barcelonę. Liverpool pokonał Manchester City

AS Roma pokonała FC Barcelonę 3:0 i zagra w półfinale Ligi Mistrzów. Do dalszej fazy awansował też Liverpool.

Publikacja: 10.04.2018 22:31

Pierwsze spotkanie w Hiszpanii zakończyło się pewnym zwycięstwem FC Barcelony 4:1. Przed dzisiejszym rewanżem piłkarze z Rzymu zapowiadali, że awans jest dla nich marzeniem i nie tracą nadziei na grę w półfinale.

Pierwsza bramka dla AS Romy padła już w 6. minucie. Gola zdobył Edin Dżeko. Na 2:0 w drugiej połowie wynik podwyższył Daniele De Rossi, a 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry trzecią bramkę zdobył Kostas Manolas. W końcówce Hiszpanie próbowali odrobić straty, ale cudu, jaki obserwowaliśmy w ubiegłym roku w Paryżu, nie było.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?