Puchar Niemiec: Bayern wymęczył awans, "Lewy" bez gola

Bayern Monachium wygrał z VfL Bochum 2:1 w meczu 1/16 finału Pucharu Niemiec. Decydującego o awansu do 1/8 finału gola Bawarczycy strzelili dopiero w 89. minucie, a do 83. minuty przegrywali 0:1 - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 30.10.2019 06:13 Publikacja: 30.10.2019 06:06

Tym razem Robert Lewandowski, który w tym sezonie Bundesligi strzelał gola w każdej z dziewięciu kolejek, skończył spotkanie bez bramki. "Lewy" na murawie pojawił się dopiero na początku drugiej połowy - relacjonuje Onet.

W pierwszej połowie Vfl Bochum niespodziewanie wyszło na prowadzenie po samobójczym trafieniu Alphonso Daviesa, który próbował przeciąć podanie Danny'ego Bluma.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?