Futsal: Polska - Norwegia 4:1 w eliminacjach mistrzostw Europy

Reprezentacja Polski wygrała w Łodzi z Norwegią 4:1 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy w futsalu.

Aktualizacja: 08.03.2021 16:21 Publikacja: 07.03.2021 23:01

Pierwszą połowę gospodarze wygrali 2:0 po dwóch golach z rzutów rożnych. Najpierw w 4. minucie wynik otworzył Krzysztof Elsner, 10 minut później podwyższył Michał Marek. Polacy prowadzili grę, długo utrzymywali piłkę i posiadali zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili jej udowodnić kolejnymi trafieniami. Po strzale Michała Kubika Kennethowi Rakvaagowi, jedynemu zawodowcowi w reprezentacji Norwegii, pomógł słupek, po próbie w stuprocentowej sytuacji Tomasza Luteckiego - poprzeczka. Goście ograniczali się do rzadkich kontr i tylko momentami zagrażali bramce Bartłomieja Nawrata.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?