W rewanżowym meczu z Krasnodarem w 76. minucie na murawie pojawił się polski napastnik PAOK, Karol Świderski - zauważa Onet.

Krasnodar, który wygrał również pierwszy mecz z PAOK wygraną w Salonikach zawdzięcza trafieniu samobójczemu Janisa Michailidisa (w 73. minucie). Wprawdzie w 77. minucie Omar El Kaddouri doprowadził do wyrównania strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale ostatnie słowo należało do ekipy z Rosji - zwycięstwo dał jej Remy Cabella.

Porażka w dwumeczu oznacza, że PAOK Saloniki zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Do fazy grupowej Ligi Mistrzów awansował też Red Bull Salzburg (wygrał w rewanżu z Maccabi Tel Awiw 3:1, a w dwumeczu 5:2 i duński FC Midtjylland, który wygrał ze Slavią Pragą 4:1 (w pierwszym meczu było 0:0).