Bayern Monachium, Atletico Madryt, RB Salzburg, Lokomotiw Moskwa
Środa: Salzburg - Lokomotiw (18.55, Polsat Sport Premium 1); Bayern - Atletico (21.00, Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport).
27 października: Lokomotiw - Bayern; Atletico - Salzburg.
3 listopada: Lokomotiw - Atletico; Salzburg - Bayern.
25 listopada: Bayern - Salzburg; Atletico - Lokomotiw.
1 grudnia: Lokomotiw - Salzburg; Atletico - Bayern.
9 grudnia: Bayern - Lokomotiw; Salzburg - Atletico.
GRUPA B
Real Madryt, Szachtar Donieck, Inter Mediolan, Borussia Moenchengladbach
Środa: Real - Szachtar (18.55, Polsat Sport Premium 2); Inter - Borussia (21.00, Polsat Sport Premium 4).
27 października: Szachtar - Inter; Borussia - Real.
3 listopada: Szachtar - Borussia; Real - Inter.
25 listopada: Borussia - Szachtar; Inter - Real.
1 grudnia: Szachtar - Real; Borussia - Inter.
9 grudnia: Real - Borussia; Inter - Szachtar.
GRUPA C
Porto, Manchester City, Olympiakos Pireus, Olympique Marsylia
Środa: Manchester - Porto (21.00, Polsat Sport Premium 3); Olympiakos - Marsylia (21.00, Polsat Sport Premium 5).
27 października: Porto - Olympiakos; Marsylia - Manchester.
3 listopada: Manchester - Olympiakos; Porto - Marsylia.
25 listopada: Olympiakos - Manchester; Marsylia - Porto.
1 grudnia: Porto - Manchester; Marsylia - Olympiakos.
9 grudnia: Manchester - Marsylia; Olympiakos - Porto.
GRUPA D
Liverpool, Ajax Amsterdam, Atalanta Bergamo, Midtjylland
Środa: Ajax - Liverpool (21.00, Polsat Sport Premium 2); Midtjylland - Atalanta (21.00, Polsat Sport Premium 6).
27 października: Liverpool - Midtjylland; Atalanta - Ajax.
3 listopada: Midtjylland - Ajax; Atalanta - Liverpool.
25 listopada: Liverpool - Atalanta; Ajax - Midtjylland.
1 grudnia: Liverpool - Ajax; Atalanta - Midtjylland.
9 grudnia: Ajax - Atalanta; Midtjylland - Liverpool.
GRUPA E
Sevilla, Chelsea, Krasnodar, Rennes
Wtorek: Chelsea - Sevilla (21.00, Polsat Sport Premium 2); Rennes - Krasnodar (21.00, Polsat Sport Premium 6).
28 października: Krasnodar - Chelsea; Sevilla - Rennes.
4 listopada: Sevilla - Krasnodar; Chelsea - Rennes.
24 listopada: Krasnodar - Sevilla; Rennes - Chelsea.
2 grudnia: Krasnodar - Rennes; Sevilla - Chelsea.
8 grudnia: Chelsea - Krasnodar; Rennes - Sevilla.
GRUPA F
Zenit Sankt Petersburg, Borussia Dortmund, Lazio Rzym, Club Brugge
Wtorek: Zenit - Club Brugge (18.55, Polsat Sport Premium 2); Lazio - Borussia (21.00, Polsat Sport Premium 3).
28 października: Borussia - Zenit; Club Brugge - Lazio.
4 listopada: Zenit - Lazio; Club Brugge - Borussia.
24 listopada: Borussia - Club Brugge; Lazio - Zenit.
2 grudnia: Borussia - Lazio; Club Brugge - Zenit.
8 grudnia: Zenit - Borussia; Lazio - Club Brugge.
GRUPA G
Juventus Turyn, Barcelona, Dynamo Kijów, Ferencvaros Budapeszt
Wtorek: Dynamo - Juventus (18.55, Polsat Sport Premium 1); Barcelona - Ferencvaros (21.00, Polsat Sport Premium 4).
28 października: Juventus - Barcelona; Ferencvaros - Dynamo.
4 listopada: Barcelona - Dynamo; Ferencvaros - Juventus.
24 listopada: Juventus - Ferencvaros; Dynamo - Barcelona.
2 grudnia: Juventus - Dynamo; Ferencvaros - Barcelona.
8 grudnia: Barcelona - Juventus; Dynamo - Ferencvaros.
GRUPA H
Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Lipsk, Basaksehir Stambuł
Wtorek: PSG - Manchester (21.00, Polsat Sport Premium 1); Lipsk - Basaksehir (21.00, Polsat Sport Premium 5).
28 października: Basaksehir - PSG; Manchester - Lipsk.
4 listopada: Basaksehir - Manchester; Lipsk - PSG.
24 listopada: PSG - Lipsk; Manchester - Basaksehir.
2 grudnia: Basaksehir - Lipsk; Manchester - PSG.
8 grudnia: PSG - Basaksehir; Lipsk - Manchester.
1/8 FINAŁU - 16, 17, 23 i 24 lutego, rewanże 9, 10, 16 i 17 marca
ĆWIERĆFINAŁY - 6 i 7 kwietnia, rewanże 13 i 14 kwietnia
PÓŁFINAŁY - 27 i 28 kwietnia, rewanże 4 i 5 maja
FINAŁ - 29 maja w Stambule