Liga Mistrzów. Barcelona pod ścianą, Lewandowski bez bramki

Katalończycy przegrali w Mediolanie z Interem 0:1 i za tydzień w rewanżu potrzebują zwycięstwa, by nie odpaść już po fazie grupowej. Gol Zielińskiego i wygrana Napoli.

Publikacja: 04.10.2022 23:46

Barcelona z Robertem Lewandowskim miała błyszczeć nie tylko w lidze hiszpańskiej, ale także w europejskich pucharach. Tymczasem na półmetku rozgrywek grupowych ma trzy punkty za zwycięstwo nad Viktorią Pilzno.

Katalończycy wymienili w Mediolanie ponad 700 podań, ale nie wynikało z tego żadne zagrożenie. Inter w doliczonym czasie pierwszej połowy objął prowadzenie po strzale Hakana Calhanoglu zza pola karnego i już go nie oddał. Barca przez całą drugą połowę biła głową w mur. Wyglądała gorzej niż w meczu z Bayernem w Monachium. Kompletnie wyłączony z gry był Lewandowski.