Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3:3. Dąbrowski ratuje punkt

Zagłębie Lubin zremisowało z Wisłą Płock 3:3 w meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Aktualizacja: 21.10.2018 17:49 Publikacja: 21.10.2018 17:31

Piłkarze Wisły Płock wystąpili w Lubinie pod wodzą nowego szkoleniowca. Kibu Vicuna zastąpił na stanowisku Dariusza Dźwigałę.

Pierwsza bramka dla gości padła w 23 minucie. Ricardinho pokonał bramkarza strzałem z ostrego kąta.

10 minut wyrównującą bramkę zdobył Damjan Bohar. Więcej emocji było po przerwie. Kibice z Lubina oglądali aż cztery gole.

Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Jakub Łukowski, ale Wisła Płock nie zdołała utrzymać prowadzenia. W 80. minucie kontaktową bramkę zdobył Filip Starzyński, a minutę przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę dającą remis zdobył Bartłomiej Dąbrowski.

Zagłębie Lubin pozostało na 9. miejscu, Wisła Płock jest 13.

2 / 3
Liga Mistrzów. Jak Borussia Dortmund zagrała na nosie krezusom z Paryża i zadziwiła Europę
PSG rozbiło się o żółty mur. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów
Dawid Szwarga odejdzie z Rakowa. Czy do Częstochowy wróci Marek Papszun?
Manchester United bije niechlubne rekordy. Na Old Trafford może nie być europejskich pucharów