Brazylia wygrała z Kolumbią. Sędzia "brał udział" w zdobyciu gola

Brazylia pokonała Kolumbię 2:1 w meczu fazy grupowej Copa America. Okoliczności zwycięstwa są jednak kontrowersyjne - pierwszy gol dla Brazylii padł po odbiciu się piłki od sędziego, a drugi - w 10 minucie doliczonego czasu gry.

Aktualizacja: 24.06.2021 10:07 Publikacja: 24.06.2021 09:51

Mimo porażki Kolumbia, podobnie jak Brazylia, są pewne gry w fazie pucharowej Copa America.

Kolumbia wyszła na prowadzenie w 10. minucie - Juan Cuadrado dośrodkował z prawego skrzydła, a Luis Diaz stojący w środku pola karnego pięknym strzałem woleja zdobył - być może - najpiękniejszego jak dotąd gola w tegorocznym Copa America.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?