Czarny czwartek angielskich drużyn w LE. Porażki Arsenalu i Manchesteru United

Arsenal Londyn przegrał z Eintrachtem Frankfurt 1:2 w meczu 5. kolejki fazy grupowej LE i nie może być pewien awansu do 1/16 finału. W Kazachstanie swój mecz przegrał Manchester United, ale "Czerwone diabły" awans do 1/16 finału LE zapewniły już sobie wcześniej - czytamy w Onecie.

Publikacja: 29.11.2019 07:33

Arsenal po porażce z Eintrachtem został wygwizdany przez swoich fanów - czytamy w Onecie. Jeśli w ostatniej kolejce Standard Liege wygra z Arsenalem pięcioma bramkami, a Eintracht wygra z Vitorią Guimares, wówczas "Kanonierzy" pożegnają się z dalszymi rozgrywkami.

W meczu z Eintrachtem Arsenal w I połowie osiągnął dużą przewagę i tuż przed przerwą wyszedł na prowadzenie po strzale Pierre-Emericka Aubameyanga.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa