Serie A: Debiut Ronaldo, gole Polaków

Cristiano Ronaldo zadebiutował w Serie A w meczu, w którym Juventus Turyn w samej końcówce zapewnił sobie zwycięstwo 3:2 nad Chievo Werona. Ronaldo w debiucie gola nie zdobył - strzelali za to grający w Serie A Polacy: Mariusz Stępiński i Arkadiusz Milik.

Aktualizacja: 19.08.2018 05:30 Publikacja: 19.08.2018 05:17

Stępiński strzelił Juventusowi gola w 36 minucie - napastnik Chievo popisał się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu Emanuele Giaccheriniego, po którym broniący bramki Juve Wojciech Szczęsny musiał wyciągać piłkę z siatki. Wcześniej, już w trzeciej minucie, prowadzenie Realowi dał Sami Khedira, po podaniu Giorgio Chielliniego.

W 56 minucie Chievo Werona nieoczekiwanie wyszło na prowadzenie - Joao Cancelo sfaulował w polu karnym Giaccheriniego, a ten z jedenastu metrów pokonał Szczęsnego.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?