Messi odpada, Mbappe bohaterem! Francja-Argentyna 4:3

Po golu Antoine'a Griezmanna z rzutu karnego i Angela Di Marii Francja po 45 minutach remisowała z Argentyną 1:1 w meczu, którego stawką był udział w ćwierćfinale mistrzostw świata. Tuż po przerwie Argentyna wyszła na prowadzenie po golu Gabriela Mercado. Do wyrównania doprowadził Benjamin Pavard, a na prowadzenie Francję wyprowadził Kylian Mbappe. Chwilę później Mbappe strzelił kolejnego gola. W doliczonym czasie gry trzeciego gola dla Argentyny zdobył rezerwowy Kun Aguero. Ostatecznie awans do ćwierćfinału wywalczyła Francja wygrywając z Argentyną 4:3!

Aktualizacja: 30.06.2018 19:17 Publikacja: 30.06.2018 16:52

Francja zaczęła mecz z występującą bez klasycznego napastnika Argentyną (najbliżej bramki Llorisa grał Lionel Messi na pozycji "fałszywej 9") znacznie lepiej od rywali. W pierwszych minutach Argentyńczycy zupełnie nie radzili sobie z Kylianem Mbappe.