Mourinho: Chelsea nie zasłużyła na zwycięstwo nad nami

Menadżer Manchesteru United Jose Mourinho po przegranym przez Manchester finale Pucharu Anglii ("Czerwone Diabły" uległy Chelsea 0:1) powiedział, że Chelsea "broniła się dziewięcioma piłkarzami" i - jego zdaniem - nie zasłużyła na zwycięstwo.

Aktualizacja: 20.05.2018 13:29 Publikacja: 20.05.2018 13:18

Chelsea wygrała dzięki bramce Edena Hazarda strzelonej w 22. minucie z rzutu karnego. W drugiej połowie meczu Manchester wypracował sobie wyraźną przewagę, ale jego zawodnicy razili nieskutecznością.

- Uważam, ze to my byliśmy lepsi, ale taki jest futbol - powiedział po meczu Mourinho, który kończy sezon 2017/2018 bez trofeum na koncie (Manchester United został jedynie wicemistrzem Anglii).

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?