- Możemy zaprezentować coś wyjątkowego i pięknego. Największymi beneficjentami współpracy stają się zawodnicy i trenerzy. Diamenty to nie tylko wartościowa rzecz. Myślę, że pani prezes Ewelina Tobiasz jest idealną osobą, aby edukować środowisko sportowe, jak inwestować, czy to jest bezpieczne oraz jaka jest stopa zwrotu. Na tym też nam zależy - mówi prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) Radosław Piesiewicz.

ATT Investments podczas podpisania umowy, która będzie obowiązywała w latach 2024-26, reprezentowała Tobiasz, która jest twórczynią polskiego oddziału firmy założonej w 2002 roku w Czechach.

Czytaj więcej

Polski Komitet Olimpijski zaprasza na #BiegFairPlayPKOl

- Każdy diament jest inwestycyjny i wartość każdego będzie tylko rosła, bo się kończą. Nie da się ich wyprodukować więcej. To jest idealna inwestycja dla sportowców: piękna, twarda i błyszczy jak oni. Bardzo ważnym aspektem jest to, że nie trzeba tej inwestycji doglądać na co dzień  - mówi Tobiasz i zaznacza, że jej firma współpracuje już m. in. z kickbokserką Barbarą Nalepką oraz zapaśnikami: Szymonem Szymonowiczem i Sebastianem Jezierzańskim.

ATT Investments będzie przeprowadzać ponadto szkolenia dla zawodników kadr narodowych na temat tego, jak inwestować w diamenty, kiedy najlepiej rozpocząć ten proces oraz dlaczego niesie to tak wiele korzyści.