Liga Narodów. Polscy siatkarze z brązem

Polska reprezentacja w rezerwowym składzie pokonała Brazylię 3:0 i zajęła trzecie miejsce turnieju Final Six. Przed meczem siatkarzy opuścił trener Vital Heynen - informuje Onet.

Publikacja: 15.07.2019 08:05

Polacy pokonali Brazylię zdecydowanie w trzech setach: 25:17, 25:23, 25:21, choć spotkanie było wyrównane.

W fazie interkontynentalnej turnieju trener Vital Heynen sprawdził aż dwudziestu sześciu zawodników. W piętnastu spotkaniach Polacy wywalczyli jedenaście zwycięstw.  Polacy zajęli 5. miejsce i wraz z reprezentantami USA, Rosji, Brazylii, Iranu i Francji awansowali do rozgrywek Final Six.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Siatkówka
Piękny finał wyjątkowego sezonu. Jastrzębski Węgiel może potwierdzić dominację polskich klubów
Technologia na etacie. Jak zbudować efektywny HR i skutecznie zarządzać kapitałem ludzkim?