Wcześniej Milik miał szansę na zdobycie gola w 58. minucie - ale jego strzał z rzutu wolnego obronił bramkarz gości - relacjonuje Onet.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 0:0 w szóstej minucie doliczonego czasu gry sędzia - po skorzystaniu z VAR - podyktował rzut karny dla gospodarzy. "Jedenastkę" na gola zamienił Farid Boulaya.

To jednak nie był koniec emocji ponieważ sędzia wciąż nie kończył meczu - i w 13 minucie doliczonego czasu gry podyktował rzut karny dla gości.

Rzut karny na gola zamienił Milik, dla którego był to 9 gol w lidze, a 10 w ogóle dla Olympique Marsylia (Milik trafił do tego klubu na zasadzie wypożyczenia z Napoli w przerwie zimowej, w barwach ekipy z Marsylii zagrał 16 razy.