Ekstraklasa: Walka o czwarte miejsce. Lech zremisował z Zagłębiem

Lech Poznań zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1. Oba zespoły walczą o czwarte miejsce w Ekstraklasie, które gwarantuje udział w eliminacjach Ligi Europy.

Aktualizacja: 04.05.2019 22:12 Publikacja: 04.05.2019 21:00

Pierwszą bramkę kibice gości oglądali w 47. minucie. W zamieszaniu przed polem karnym Forenca najlepiej odnalazł się Jóźwiak. Sprytnie obrócił się z piłką i silnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

Prowadzenie Lecha utrzymało się do 85. minuty. W polu karnym faulowany był Pawłowski. Jedenastkę na bramkę zamienił Starzyński.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

Bramki: Jóźwiak (47) - Starzyński (85-karny)

Żółte kartki: Nikola Vujadinović - Bartosz Slisz, Sasa Balić

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom). Widzów 7 855.

Lech Poznań: Jasmin Buric - Robert Gumny, Dimitris Goutas, Nikola Vujadinovic, Wołodymyr Kostewycz - Tymoteusz Klupś, Łukasz Trałka, Darko Jevtic (76. Piotr Tomasik), Pedro Tiba, Kamil Jóźwiak (90+1. Krzysztof Kołodziej) - Filip Marchwiński (86. Maciej Gajos).

Zagłębie Lubin: Konrad Forenc - Bartosz Kopacz, Lubomir Guldan, Damian Oko, Sasa Balic - Bartłomiej Pawłowski (90+4. Dawid Pakulski), Bartosz Slisz, Filip Starzyński, Filip Jagiełło, Damjan Bohar (78. Alan Czerwiński) - Patryk Tuszyński (89. Jakub Mares).

Więcej: Onet.pl