Ligue 1: PSG bez punktu po dwóch meczach

PSG przegrało na swoim stadionie z Olympique Marsylia 0:1 w drugim meczu sezonu 2020/2021. Po dwóch spotkaniach mistrzowie Francji mają na koncie zero punktów, nie strzelili też jeszcze bramki - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 14.09.2020 06:55 Publikacja: 14.09.2020 06:46

W pierwszym meczu nowego sezonu PSG przegrało z RC Lens 0:1. Teraz w takim samym stosunku paryżanie przegrali z ekipą z Marsylii - pisze Onet.

W meczu z Olympique Marsylia w składzie PSG pojawił się już m.in. Neymar, który nie zagrał z Lens z powodu kwarantanny po wykryciu u niego zakażenia koronawirusem.

Gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył w 31. minucie Florian Thauvin, który wykorzystał dogranie Dimitriego Payeta z rzutu wolnego.

Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu - pod koniec spotkania sędzia pokazał aż pięć czerwonych kartek za przepychanki do jakich doszło między piłkarzami. Z boiska usunięci zostali Layvin Kurzawa, Leandro Paredes i Neymar (PSG) oraz Jordan Amavi i Dario Benedetto (Olympique Marsylia).

Olympique wygrywając w Paryżu przerwali passę 20 z rzędu meczów bez wygranej na stadionie PSG.

2 / 3
Górnik Zabrze na ścieżce do sukcesu. Na taki sezon czekał 30 lat
Stefan Szczepłek: Wisła zdobyła Puchar Polski. Za takie mecze kochamy piłkę
Hiszpanie zapewnili Wiśle Kraków Puchar Polski. Dogrywka i wielkie emocje na Narodowym