Polski bramkarz już po trzech minutach musiał wyciągać piłkę z siatki. Później przedstawienie skradł jeden z kibiców, który wbiegł na murawę z flagą Palestyny i wypisanym na niej apelem: "Przestańcie zabijać dzieci w Gazie".

Przerwał mecz na kilka minut, ale gości z rytmu nie wybił. Drugiego gola strzelił Rasmus Hojlund i wydawało się, że United zmierzają pewnie po wygraną. Wszystko zmieniła jednak czerwona kartka dla Marcusa Rashforda. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać.

Czerwone Diabły w drugiej połowie wykorzystały rzut karny, ale końcówka należała już do Kopenhagi, która odniosła pierwsze zwycięstwo i liczy się w walce o awans. Bohaterem został 17-letni Szwed Roony Bardghji, który strzelił decydującego gola.

Kto awansował już do 1/8 finału Ligi Mistrzów

Grupę tę wygrał już Bayern, pokonując 2:1 Galatasaray Stambuł. Przepustkę do 1/8 finału zagwarantowały sobie też w środę Real Madryt (dzięki zwycięstwu 3:0 nad Bragą) oraz Real Sociedad (3:1 z Benficą) i Inter Mediolan (1:0 z Salzburgiem).

Liga Mistrzów
4. kolejka

Grupa A
FC Kopenhaga - Manchester United 4:3

(M. Elyounoussi 45, D. Goncalves 45+9-z karnego, L. Lerager 83, R. Bardghji 87 - R. Hojlund 3 i 28, B. Fernandes 69-z karnego)

Bayern Monachium - Galatasaray Stambuł 2:1