Łotwa w ostatnim meczu el. Euro 2020 doczekała się wygranej

Na zakończenie eliminacji Euro 2020 Łotwa nieoczekiwanie wygrała swój pierwszy mecz w tych kwalifikacjach pokonując 1:0 Austrię - czytamy w Onecie. Austria już wcześniej zapewniła sobie awans na Euro z drugiego miejsca w grupie.

Aktualizacja: 20.11.2019 06:02 Publikacja: 20.11.2019 05:52

Łotwa była outsiderem "polskiej" grupy - w poprzednich dziewięciu meczach grupy G ponosiła wyłącznie porażki, strzeliła zaledwie dwa gole a straciła aż 28. Polska wygrała z Łotwą dwukrotnie - 2:0 u siebie i 3:0 na wyjeździe.

Jednak w ostatnim meczu eliminacji Łotysze doczekali się wygranej - czytamy w Onecie. Zwycięską bramkę zdobył dla gospodarzy Marcis Oss, który w 65. minucie po zamieszaniu w polu karnym Austrii wepchnął piłkę do siatki. Już w pierwszej połowie Oss mógł zdobyć gola dla Łotwy - wówczas jednak po jego uderzeniu głową piłka trafiła w poprzeczkę.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?