Bundesliga: Lewandowski w jedenastce kolejki "Kickera"

Po dwóch golach strzelonych na inaugurację Bundesligi w zremisowanym przez Bayern Monachium 2:2 meczu z Herthą Berlin, Robert Lewandowski trafił do jedenastki kolejki "Kickera" - informuje Onet.

Aktualizacja: 19.08.2019 09:55 Publikacja: 19.08.2019 09:37

Lewandowski otworzył wynik spotkania z Herthą w 24. minucie meczu - czytamy w Onecie. Był to zarazem pierwszy gol strzelony w Bundeslidze w sezonie 2019/2020.

W drugiej połowie Lewandowski strzelił gola na 2:2 z rzutu karnego podyktowanego za faul w polu karnym na kapitanie reprezentacji Polski.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa