Pogrążona w kryzysie finansowym Wisła Kraków wygrywa w Płocku

Wisła Kraków, której grozi utrata płynności finansowej i możliwe jest nawet rychłe wycofanie klubu z rozgrywek Ekstraklasy, wygrała w Płocku z tamtejszą Wisłą 2:1 po dwóch golach Zdenka Ondraska. Dla gospodarzy honorowego gola strzelił Gruzin Giorgi Merebaszwili - relacjonuje Onet.

Aktualizacja: 14.12.2018 19:14 Publikacja: 14.12.2018 19:06

Rafał Boguski

Wisła Kraków nie przegrała w Płocku z Wisłą 11 kolejnych spotkań - zauważa Onet.

"Biała Gwiazda" na prowadzenie wyszła w 11. minucie po tym jak Ondrasek wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim. W 41. minucie Dominik Furman mógł wyrównać, ale z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa