Paulo Sousa: Chcieliśmy zrobić krok do przodu

- Jestem trenerem, który nie boi się podejmowania decyzji. To był czas, żeby dać więcej odpowiedzialności młodym - mówi po meczu Polska - Węgry (1:2) selekcjoner Paulo Sousa.

Publikacja: 16.11.2021 07:11

Paulo Sousa

Paulo Sousa

Nasza reprezentacja przerwała serię 21 spotkań bez porażki na Stadionie Narodowym. Ta poniedziałkowa porażka była bolesna, bo może pozbawić Polaków rozstawienia w barażach eliminacji przyszłorocznego mundialu.

Biało-czerwoni zagrali słabo. Mecz z boku obejrzeli liderzy kadry: Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak (pauzował za kartki) i Kamil Glik, a Piotr Zieliński pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. Jego wejście nie odmieniło obrazu spotkania.