Liga Mistrzów: Awans FC Barcelony. Chelsea przegrała na Camp Nou

FC Barcelona pokonała Chelsea Londyn 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Aktualizacja: 15.03.2018 00:41 Publikacja: 15.03.2018 00:26

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się remisem 1:1.

Przed rewanżem Hiszpanie byli faworytami. Potwierdzili to już w 3. minucie. Dwójkową akcję Luisa Suareza z Leo Messim zakończył ten drugi. Napastnik FC Barcelony posłał piłkę między nogami interweniującego bramkarza Chelsea.

W 20. minucie było już 2:0 dla FC Barcelony. Argentyńczyk tym razem asystował przy bramce Ousmane'a Dembele.

Messi ustanowił wynik spotkania w 63. minucie. Była to dla napastnika Barcelony 100. bramka w Lidze Mistrzów. Więcej ma tylko Cristiano Ronaldo - 117.

W drugim meczu Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Besiktas 3:1.

Wcześniej do ćwierćfinału turnieju awansowały:  AS Roma, Sevilla,  Liverpool, Real Madryt, Juventus Turyn i Manchester City.

Losowanie par ćwierćfinałowych w piątek o godzinie 12.

2 / 3
Wyścig żółwi w PKO BP Ekstraklasie. Nikt nie chce być mistrzem Polski
Kim jest Arne Slot? Holender, który zastąpi Juergena Kloppa w Liverpoolu
Barcelona przegrała mecz o wicemistrzostwo, Robert Lewandowski z golem. Real świętuje tytuł
Barcelona gra o wicemistrzostwo Hiszpanii, a Robert Lewandowski o tytuł króla strzelców