Arsenal przegrywa z Bate Borysów

Największa sensacją pierwszych spotkań 1/16 finału Ligi Europy rozgrywanych o godz. 19.00 była porażka 0:1 Arsenalu w wyjazdowym meczu z Bate Borysów.

Aktualizacja: 14.02.2019 21:09 Publikacja: 14.02.2019 21:04

Nawet fatalne boisko na Białorusi nie tłumaczy gwiazdorów z Londynu. Oprócz porażki stracili oni także Alexandra Lacazette, który został ukarany czerwoną kartką. Gola w 45 minucie zdobył Stanislau Drahun.

Borussia Dortmund skarciła gwiazdy PSG
Niemiecka i hiszpańska prasa po Bayern - Real. "Nierozstrzygnięta bitwa w Monachium"
Bayern - Real. Cztery gole i cztery minuty, które wstrząsnęły półfinałem Ligi Mistrzów