Ramos trafia z karnego, Real ucieka Barcelonie

Real Madryt wygrał z Getafe 1:0 po golu Sergio Ramosa z rzutu karnego w 80. minucie. Dzięki wygranej Real uciekł drugiej w tabeli Barcelonie nad którą ma już cztery punkty przewagi - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 03.07.2020 09:23 Publikacja: 03.07.2020 09:12

Real wykorzystał stratę punktów przez Barcelonę w meczu z Atletico Madryt (2:2) choć długo nie był w stanie umieścić piłki w bramce Getafe, które w tym sezonie radzi sobie wyjątkowo dobrze i zajmuje szóste miejsce - pisze Onet.

W 10. minucie Real przed utratą gola po strzale głową Mathiasa Oliveiry musiał ratować Thibaut Courtois, który popisał się efektowną paradą.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?