La Liga: Dziewięć meczów - dziewięć zwycięstw. Real na fali

Real Madryt wygrał na wyjeździe z Granadą 2:1 w meczu 36. kolejki La Liga. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Real ma cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli Barceloną - jeśli "Królewscy" wygrają kolejny mecz, wywalczą mistrzostwo Hiszpanii - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 14.07.2020 07:13 Publikacja: 14.07.2020 07:01

Wygrana z Granadą była dziewiątym zwycięstwem w dziewiątym meczu z rzędu - Real wygrał wszystkie spotkania po wznowieniu rozgrywek przerwanych w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 w Hiszpanii - zauważa Onet.

W meczu z Granadą Real rozstrzygnął spotkanie w pierwszych 16 minutach - najpierw w 10. minucie w pole karne wpadł Ferland Mendy i - nieatakowany przez obrońców - pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z ostrego kąta.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?