Liga hiszpańska. Gol Lewandowskiego i zwycięstwo Barcelony

Polak zdobył 15. bramkę w lidze, Katalończycy pokonali 2:0 Cadiz i nadal mają osiem punktów przewagi nad Realem Madryt.

Publikacja: 19.02.2023 23:13

Barcelona kolejną wygraną na krajowym podwórku zapewniła sobie w trzy minuty, tuż przed zejściem na przerwę. Najpierw trafił Sergi Roberto, dobijając strzał Roberta Lewandowskiego, chwilę później Polak podwyższył wynik uderzeniem z dystansu.

Trudno w to uwierzyć, ale był to jego pierwszy gol na Camp Nou od 23 października. Kwadrans przed końcem opuścił murawę, bo teraz najważniejszy jest rewanż w Lidze Europy z Manchesterem United. Barca musi w czwartek wygrać na Old Trafford, by awansować do 1/8 finału.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?