Serie A: Mecz "polskich" goli w Neapolu

Napoli rzutem na taśmę zdołało wygrać u siebie z Chievo Werona 2:1, strzelając gole w 89 i 90 minucie. Jednego z goli dla drużyny z Neapolu zdobył Arkadiusz Milik. Gola dla Chievo zdobył Mariusz Stępiński.

Aktualizacja: 09.04.2018 04:46 Publikacja: 09.04.2018 04:34

Obaj Polacy zaczęli mecz na ławce rezerwowych, podobnie jak Piotr Zieliński, pomocnik drużyny z Neapolu i reprezentacji Polski.

Napoli mogło pierwsze cieszyć się w tym meczu z gola, ale Stefano Sorrentino obronił karnego wykonywanego przez Driesa Mertensa.

W 73 minucie po błędzie obrony Napoli w dobrej sytuacji znalazł się Stępiński, który mocnym strzałem pokonał Pepe Reinę.

W 89 minucie do wyrównania doprowadził Milik, który wykorzystał dogranie od Lorenzo Insigne.

Decydującego o zwycięstwie Napoli gola zdobył w 93 minucie Amadou Diawara, który miał trochę miejsca w polu karnym i zdołał trafić do bramki Sorrentino tuż przy słupku.

Napoli wciąż traci cztery punkty do prowadzącego w tabeli Serie A Juventusu Turyn.