La Liga: Koniec marzeń Sevilli o mistrzostwie?

Sevilla nieoczekiwanie przegrała z Athletic Bilbao u siebie 0:1 w meczu 34. kolejki La Liga - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 04.05.2021 08:48 Publikacja: 04.05.2021 08:38

Porażka Sevilli oznacza, że na cztery mecze przed końcem sezonu klub z Andaluzji traci do liderującego w tabeli Atletico Madryt sześć punktów - podaje Onet. Tym samym szanse Sevilli na mistrzostwo Hiszpanii znacznie się zmniejszyły.

Cztery punkty więcej od Sevilli mają Real Madryt i Barcelona.

W najbliższej kolejce Sevilla zmierzy się w Madrycie z Realem.

Sevilla w meczu z ekipą z Kraju Basków mogła wyjść na prowadzenie w 25. minucie, ale Youssef En-Nesyri, w dogodnej sytuacji, przegrał pojedynek z bramkarzem gości, Unaiem Simonem.

Była to najlepsza okazja jaką w tym spotkaniu stworzył sobie zespół z Andaluzji.

O porażce Sevilli przesądziła bramka rezerwowego Inakiego Williamsa w pierwszej minucie doliczonego czasu gry II połowy.

2 / 3
PSG rozbiło się o żółty mur. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów
Dawid Szwarga odejdzie z Rakowa. Czy do Częstochowy wróci Marek Papszun?
Manchester United bije niechlubne rekordy. Na Old Trafford może nie być europejskich pucharów