Polonia Warszawa w II lidze

Po zwycięstwie 1:0 w rewanżowym meczu barażowym z Górnikiem Wałbrzych Polonia Warszawa awansowała do II ligi.

Aktualizacja: 15.06.2016 23:15 Publikacja: 15.06.2016 23:10

Bramkę w rozegranym w Warszawie spotkaniu strzelił w 12. minucie Daniel Choroś. W drugiej połowie Polonia rozpaczliwie broniła korzystnego wyniku dwumeczu. W sobotę w Wałbrzychu było 1:1. Rewanż obejrzało cztery tysiące widzów.

Polonia w 2013 roku zajęła szóste miejsce w ekstraklasie, ale została zdegradowana ze względu na brak licencji. Ówczesny właściciel klubu Ireneusz Król zadłużył klub na kilka milionów złotych.