Uli Radwańskiej zabrakło sił

Przez dwa sety Ula Radwańska toczyła zacięty bój z Francuzką Camille Pin w drugiej rundzie turnieju WTA w Dubaju. W trzecim, przemęczona, poddała mecz

Aktualizacja: 17.02.2009 18:37 Publikacja: 17.02.2009 14:22

Ula Radwańska

Pierwszy set młodsza z sióstr Radwańskich wygrała po tie-breaku 7:6 (10:8). W drugim, po zaciętej walce, przegrała 5:7. Na decydującą odsłonę meczu wychodziła bardzo zmęczona. Po dwóch przegranych gemach zrezygnowała z dalszej rywalizacji. Spotkanie trwało 2 godziny 17 minut.

W poprzedniej rundzie Ula Radwańska sprawiła dużą niespodziankę pokonując swoją starszą siostrę Agnieszkę, sklasyfikowaną w światowym rankingu na 10 miejscu.

Niespodzianką zakończył się pojedynek Francuzki Virginie Razzano z Dinarą Safiną. Rozstawiona z numerem drugim Rosjanka uległa przeciwniczce 4:6, 2:6.

Tenisowy turniej w Rzymie. Iga Świątek i Hubert Hurkacz zwyciężają razem
Polska zagra z Hiszpanią. Znamy drabinkę i terminarz Billie Jean King Cup Finals