Półfinały mistrzostw WTA. Iga Świątek zagra z Aryną Sabalenką

Ostatnie mecze grupowe zadecydowały, że w najlepszej czwórce turnieju w Cancun znalazły się obok Jessiki Peguli – Iga Świątek, Aryna Sabalenka i Coco Gauff. Polka wygrała z Ons Jabeur 6:1, 6:2. Półfinały dziś od 23.

Publikacja: 04.11.2023 10:02

Iga Świątek

Iga Świątek

Wedle chronologii wydarzeń na Estadio Paradisus najpierw dokończono przerwany przez deszcz mecz Sabalenki z Jeleną Rybakiną. Stawką było drugie miejsce w Grupie Bacalar. Grały od stanu 6:2, 3:5 (podawała reprezentantka Kazachstanu), drugi set skończył się błyskawicznie, decydował trzeci, w którym Białorusinka najpierw w pocie czoła broniła się przez 17 minut przed przełamaniem w pierwszym gemie, a potem przystąpiła do udanego kontrataku i zwyciężyła ostatecznie 6:2, 3:6, 6:3.