Liga Mistrzów: Koncert Borussii przeciw Atletico. PSG ratuje remis z Napoli

FC Barcelona pokonała Inter Mediolan 2:0. W składzie Katalończyków zabrakło kontuzjowanego Leo Messiego. Blisko zwycięstwa w Paryżu było Napoli. Cztery bramki w Dortmundzie straciło Atletico Madryt.

Publikacja: 24.10.2018 23:40

Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 84. minucie

Lionel Messi kontuzji doznał w ostatnim meczu ligowym i do gry wróci za trzy tygodnie. Bez Argentyńczyka w składzie FC Barcelona pokonała na własnym stadionie Inter Mediolan 2:0. Bramki strzelali Rafinha i Jordi Alba.

Blisko niespodzianki było w Paryżu. Napoli do 93. minuty prowadziło z PSG 2:1, ale wyrównującą bramkę zdobył Angel Di Maria. W drugiej połowie na boisku pojawili się Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?