Premier League: Fabiański i West Ham tuż za podium

West Ham United wygrał na wyjeździe 3:2 z Crystal Palace w meczu 20. kolejki Premier League. Dzięki wygranej "Młoty" awansowały na czwarte miejsce w tabeli - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 27.01.2021 07:00 Publikacja: 27.01.2021 06:54

Swój mecz wygrało także Leeds United ("Pawie" pokonały na wyjeździe Newcastle 2:1). Mateusz Klich rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych - to pierwszy mecz Leeds od 19 lipca 2020 r. w którym Klich nie wybiegł w podstawowym składzie - podaje Onet.

Fabiański w meczu z Crystal Palace skapitulował już w 3. minucie po golu Wilfrieda Zahy. Na bramkę gospodarzy dwoma trafieniami odpowiedział jeszcze w pierwszej połowie Tomas Soucek.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?